GRAFİK & TASARIM

Grafik-Tasarım, ürün tanıtma stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır. Deneyimli tasarımcılarımız yeni bir tasarım oluşturma ya da mevcut tasarımı geliştirme konusunda her türlü teknik desteği sağlamaktadırlar.

EKSTRUZYON

Bu aşama ısı ve basınç yardımıyla ana hammaddeler ile malzemeye özellik katan yardımcı maddelerin ölçülü oranlarda karıştırılarak balon şişirme yöntemiyle film haline getirilmesi işlemidir. Tek katlı filmler ve çok katlı koeks filimler firmamız tarafından üretilmektedir. Modi Plastik; ekstruzyon hatlarında 3000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir.

FLEKSO BASKI

Firmamızda Flexo Baskı sistemi ile 1400 mm genişliğe kadar olan Polietilen, Polipropilen, CPP, OPP, Metalize vb. filmlere baskı yapılabilmektedir.

LAMİNASYON

Laminasyon, iki veya daha fazla katlı film oluşturarak istenilen özelliklerde malzeme üretiminin yapılabildiği işleme denir, Bu işlem ambalajın kullanıldığı malzemeye mürekkebin geçmesini,ürünün daha çok parlak olmasını ve mukavemetinin artmasını sağlamaktadır..

DİLİMLEME

Extrusion,baskı ve laminasyon işlemleri tamamlanan malzemelerin müşterinin talebi doğrultusunda istenilen ebat ve metraj haline getirilmesi aşamasıdır.

KESİM

Extrusion,baskı ve laminasyon aşamaları tamamlanan filmler kesim aşamasında istenilen son şekli alır ve sevkiyata hazır hale getirilir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Acarnet Web Tasarım

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri

Kara Taşımacılığı