BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

MODİ PLASTİK; 1995 yılında kurulmuş, yenilikçi teknolojisi ile plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini, yüksek kalitede üretim anlayışını ilke olarak benimsemiş, İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan entegre tesisiyle sektöründe söz sahibi olmayı hedefleyen bir firmadır.
Kalite odaklı ambalaj üretimi, müşterilerin taleplerine göre özel çözümler, rekabetçi fiyat, yenilikçi üretim ve zamanında teslim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Modi Plastik, genç ve dinamik yapısıyla, çalışma ortaklarına en iyi hizmeti sunmak için yeni yatırım projeleri gerçekleştirmeyi, sektörde en yeni gelişmelerin takipçisi olmayı, müşteri memnuniyetini her daim korumak adına çalışanlarını yenilikçi eğitimler ile desteklemeyi hedef edinmiştir.

İnsana ve doğaya saygı en öncelikli prensibidir. Gerek üretim tesisinde gerek ürünlerinde maksimum çevre duyarlılığı ile çalışmaktadır.
Her geçen gün genişleyen ürün gamı ile yeni yatırımlara açık, aktif, üretken, dürüst ve saygın bir şirket olma anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlar ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
İnsani değerlere ve çevre bilincine sahip çıkmak.
İş ortaklarımızla ve çalışma arkadaşlarımızla ilişkilerimizde dürüstlük ve hakkaniyeti ön planda tutmak.

VİZYONUMUZ

Teknolojik gelişmeleri gözeterek yapılan yatırımlarla sektörde yenilikçi anlayışın öncüsü olmak.
Yurt içi ve yurtdışında verdiğimiz doğru hizmet ve kaliteli ürün grubumuzla pazarımızı genişletip sektörün ileri gelen firmalarından olmak.

Tüm Hakları Saklıdır © 2019 Acarnet Web Tasarım

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri

Kara Taşımacılığı